Mielas Naujovė Išspausti Turd Tampri, Poo Įtempių Išspausti Pusės Žaislo Išdaiga Kakoti Žaislas skvošas anti stresas žaislas

w106492
Yra sandėlyje
€3.39 €4.29

Naujovė Išspausti Turd Tampri, Poo Įtempių Išspausti Vertus Fidget Žaislas Išdaiga Kakoti Žaislas

APRAŠYMAS:

STRESO KAMUOLIUKUS MANO TERAPIJA Į VISIŠKAI NAUJĄ LYGĮ.Šių stresas žaislai buvo handpicked padėti vaikams, sergantiems autizmu arba ADHD dėmesio ir valdyti kasdienio streso.

PUIKUS ĮRANKIS, KAD PADĖTŲ JUMS SU RAUMENŲ ATSIPALAIDAVIMĄ.Naudinga spaudimas yra žinomas, kad išskiria tam tikros rūšies energija, kuri sukelia jums atsipalaiduoti.

Išdaiga Kakoti Žaislas --Tai realu kakoti yra super tampri ir puikiai tinka žaisti pokštus savo draugams ir šeimos nariams.Poo puikus šaltinis sensorinės stimuliacijos.Padeda pagerinti dėmesį, koncentraciją, ir koordinavimo

Daugiafunkcis -- įtempių žaislai, rankų pagalvę žaislai, efektyvi židinio ir giliai mintis, reabilitacijos, mankštos, išlieti emocijas.gyventi gyvenimą iki galo.

Juokinga išspausti kakoti žaislai, ir tai padeda nerimas reduktorius ar focuse.Super mielas dizainas,tai puikus laiko užmušimo ir vaikams dovanų.Turite valandų naujovė smagu puoštis jūsų draugai su šį linksmas, tampri, lipni kakoti.

Turi įdomus-kaip žaislas, dovanos, gimtadienio dovanos, ekranas pavyzdžių, kolekcijų, interjero dekoracijos, ikimokyklinio rekvizitai, mokymo priemones.Puikus vaikas, paaugliams ir suaugusiems!

Paketas Apima:

1 x Žaislas

Žymos: squishi, fidget, šūdas žaislas, anti stresas, n anti stresas žaislai, turd, shell žaislas, fidget žaislas, išdaiga žaislai vaikams, skvošo raketė.

Specifikacija

  • Įspėjimas: Ne Valgyti
  • Amžius: Suaugusieji

Ivana Igor
2020-12-28
5/5
Super blanda