Elektriniai Langų Valiklį Belaidžius Varikliniai Elektriniai Langų Langą Vac Stiprus Čiulpimo Su Dulkių Siurbliu Ir Mikrofibros Audiniu

w132184
Yra sandėlyje
€29.55 €36.93

Elektriniai Langų Valiklį Belaidžius varikliniai Elektriniai Langų Langą Vac Stiprus Čiulpimo su Dulkių siurbliu ir Mikrofibros Audiniu

[Didelis vandens bakas] - Įrengta 2 nepriklausomi vandens talpyklos, valymo ir nuotekų valymo, tiek 90 ml, jums gali švarūs ilgiau, be pildymo.Paprastas, tuščias, nuotekų bakas, su skyle išgavimo nešvarus vanduo ..

* [Lengva naudoti] - Tiesiog nuplaukite lango, veidrodžio ar stiklo paviršiaus su savo mėgstamą plovikliu ir šiltu vandeniu, Tada, naudodami belaidžiu dulkių siurbliu, siekiant pašalinti nešvarumus ir riebalus nuo paviršiaus ir saugo langą švarus, sausas ir švarus leisti..

* [Aukšto Efektyvumo] - Greitas ir efektyvus valymo ir džiovinimo windows, jokių lašų ar dryželiais, todėl kiekvienas kampelis jūsų namuose blizgesį.Galingas ašmenys siurbliai, dulkių nešvarus vanduo nuo visų lygių paviršių, tokių kaip veidrodžiai, langai, automobilių stiklai, stiklo durys, plytelės ir lygių paviršių, ir kt.

* [Ilgai vartojant] - lango vakuumas yra nuostabiai įkrovimo 4-5 valandas ir gali būti naudojamas iki 40 minučių nuolat, o tai reiškia, daug langų valymo laiką.

* [Wide Programos] - Dulkių siurblio antgalis langams susitvarko nešvarus vanduo nuo visų lygių paviršių, pavyzdžiui, plytelių, sienos, dušas, veidrodžiai, automobilis "windows" ir kt.Naudokite mikrofibros šluostę lengvai pašalinti purvo ir įbrėžimų.

produktas

Spalva Mėlyna

Žingsnis naudojimo:

1. Purkšti vandenį į langą

2.Nuvalykite paviršių,

3. Atidaryti siurbimo funkcija pašalinti nešvarų vandenį

4. Užpilkite nešvarus vanduo, paruoštas!

Specifikacija:

Variklis: 3.7 V DC 10W

Baterija: 3,6 V ličio baterija 1500 MAH

Kroviklis: 100-240V input, 5V išėjimas

Gavyba: 0.8 kPa

Triukšmas: 60dBA

Vandens talpa: išgrynintas vanduo: 90 ml, nuotėkų: 90 ml

Filtravimas: plaunamas filtras

Įkrovimo laikas: 4-5 val.

Naudojimo laikas: 40 minučių

Šepetėlių ilgis: 26 cm

Gaminio dydis: 9 * 10.5 * 29cm / 3.5 * 4.1 * 11.4 cm

Svoris: 660 g

Vandens bako talpa: 180 ml

• Įkrovimo laikas: 2 valandos

• Darbo laikas: 35 minutės per mokestis

• Veikia įkrovimo 1500 mAh ličio baterija

• Kroviklis jungiamas į KINTAMOSIOS elektros srovės lizdą

Pakuotė:

1*Elektriniai Langų Vakuuminio

Pastaba: naudokite Tik vandens.Nepilkite su bet kuriuo valymo produktai.Naudoti siurbimo funkcija tik pašalinti skysčių, naudojamų atliekant valymo procesą.

Jums Taip Pat Patiktų

Žymos: hoover, pedi spin, vaccuum, fuck įranga, lytis čiulpti, pėdų malūnėlis, dildo vac-u lock, sausa žolė saugojimas, stiprus čiulpti gaidys, krosnelė scarper.

Specifikacija

  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Naudojimas: Langas
  • Funkcija: Įžuvinti
  • Modelio Numeris: Elektriniai langų valikliu

Serkol606
2021-02-04
5/5
Well but provide an adapter for the French electrical outlet thank you