Belaidžio "Bluetooth" Žaidimų Klaviatūra, Pele Konverteris Adapteris, skirtas "Android" Telefoną prie KOMPIUTERIO, Planšetinio kompiuterio "Bluetooth" Adapteris Išgyvenimo Taisyklė Peiliai

w150954
Yra sandėlyje
€11.61 €16.58

Belaidžio "Bluetooth" Žaidimų Klaviatūra, Pele Konverteris Adapteris, skirtas "Android" Telefoną prie KOMPIUTERIO, Planšetinio kompiuterio "Bluetooth" Adapteris Išgyvenimo Taisyklė Peiliai

Savybės:

--Konverteris gali būti naudojamas po pluging, leis jums mėgautis PC žaidimų patirtis mobiliuosiuose, leidžia jums naudoti savo klaviatūrą ir pelę kontroliuoti mobiliųjų žaidimų.

--Po vartojant mūsų produktą, veikimo žaidimas bus paprastas ir žaidimas jautrumas bus geresnis.Todėl galima pagerinti savo pergalę naudodami mūsų produktą.

--Konverteris yra suderinama su "android", per "Bluetooth" 4.1 ir palaiko dažniausiai FPS žaidimų, tokių kaip PUBG mobile, Taisyklių Išgyventi, Peiliai ir dar daugiau.

Produkto Pristatymas

--Šis produktas gali būti prijungtas prie P3/P4/X 360/X1/Jungiklis žaidimų konsolės per laidinį ryšį, ypač žaidžiant FPS žaidimus.

--Originalus žaidimas platforma, kuri palaiko P3/P4/X-360/X-1/Jungiklis gali prisijungti mūsų produktą, atitinkantį žaidimų konsolės per keitiklį ir laidiniu ryšiu.

--Pirmasis Mike USB prievadas yra DC5V energijos įvesties lizdą.Spalvos šviesos klaviatūra gali būti prijungtas prie 5V maitinimo, kai reikia, ir kitų įrenginių neturi būti prijungtas prie maitinimo.

--Antra Mike USB prievadas yra naudojamas prijungti prie kompiuterio USB prievado, ir prisijungti prie žaidimų konsolės per USB duomenų kabelį.

--USB sąsaja pažymėti rankena rankena sąsaja, naudojama prisijungti originalaus žaidimo valdytojas, ir turi būti laidinio naudoti.

--USB sąsaja pažymėtos klaviatūra/pelė klaviatūra ir pele sąsajos, naudojamos prijungti pelę/klaviatūrą konverterio.

--Operacija paprasta.Po pluging, galite naudoti jį.Ir jums nereikia įdiegti tvarkyklę.Po prisijungimas sėkmingas, atitinkami uosto LED ekranas yra visada.

Ryšio Naudojimo Vadovas:

--Įdėkite USB duomenų kabeliu į antrą Mike USB keitiklis, ir vieną galą prijunkite prie USB prievado, žaidimo konsolę.Atitinkamas rodiklis konverteris yra visada.

--Įrašyti atitinkamą originalus dirbti į USB prievadą rankena piktogramą keitiklis.Būsenos indikatorius yra visada ir nurodo, kad ryšys yra sėkmingas.

--Įdėkite USB vadovai pelę ir klaviatūrą į atitinkamą USB keitiklis, būsenos lemputė yra visada ir nurodo, kad ryšys yra sėkmingas.

- Kai reikia, galite naudoti 5V maitinimo įkrovimo kabelį, skirtą prisijungti prie pirmą Mike USB keitiklio galios keitiklį.Kai nenaudojate, galite ne prijungti 5V maitinimo.

Specifikacija:

--Įėjimo įtampa ir srovė: DC 5.0/500mA

--Išėjimo įtampa ir srovė: DC 5.0 V/500mA

--Sąsaja: Micro USB X 2, USB x 3

--Pliko metalo dydis: 80*90*20mm

--Plikas staklių svoris: 43 g

--Spalva dėžutės dydis/svoris:11*8*5.7 CM/87g

--Pakuotės turinys: 1pcs

Pakavimo sąrašas

--Pakuotės turinys: 1pcs

Žymos: "android " bluetooth", "bluetooth" pelę " tablet, automobilio formos pelė, "bluetooth" auksas, bluetooth klaviatūra, spalva pelės, klaviatūros telefono, "bluetooth" usb, g9 pelės, "android" bluetooth " pelę.

Specifikacija

 • Prekės Pavadinimas: GerTong
 • Suderinamos Prekės/Modelis: Kita
 • Taikoma objektas:
 • 2 tipas:
 • Sąsajos Tipas: "Bluetooth"
 • Palaiko Žmogaus Inžinerija:
 • Tipas 1:
 • Klaviatūros Jungtis:
 • Optinė Rezoliucija:
 • Su Daugialypės Terpės Funkcijų Klavišai:
 • Pelės Jungtis:
 • Modelio Numeris: Klaviatūros, Pelės rinkinys su adapteriu
 • Sąsaja:

Birdoffire007
2020-11-07
3/5
Does not work with the phone on Android