100 gramų Karšto Pardavimo, šilkografija Optinis Kintamasis Rašalas F4 Ruda raudona su auksu ir F6 Aukso žalia kiekvieną 100g

w98709
Yra sandėlyje
€170.00

Karšto Pardavimo, Šilkografija Optinis Kintamasis Rašalas

Instrukcija:

Optinis Kintamasis Rašalas, bus parodyti skirtingų spalvų į skirtingus kampus.

Spausdinimo Būdas:

Šilkografija,giliaspaudės.

Naudojimas:

Optinis Kintamasis Rašalas yra plačiai naudojamas saugumo spausdinimas ,pavyzdžiui, prabangos prekių,vyno dėžutės,cigarate lauke,valiuta,saugumo dokumentas,etiketės ir t.t.

Spalva:

F4 Ruda raudona su auksu , F6 Aukso žalia

Pakuotė:

100g/gali, 1 kg / gali, 12 skardinių / carton

PS:Prašome pastaba spalvą, kad jūs norėtumėte pirkti, ir gamybos, kad jūs ketinate spausdinti (PVC/PET/Popieriaus, ir tt)ačiū !

Įmonės Informacija:

Įkurta 2002, Guangzhou Spausdinimo Sritį Trading Co., Ltd " yra eksportuotojas Spausdinimo Medžiagų Kinijoje.Mes turime mūsų gamykla Guangdžou su dabartinės gamyklos patalpų plotas 3000 kvadratinių metrų ir 40 tonų mėnesio produkcijos ofsetinės spaudos dažai, taip pat gamybos ir kitų spausdinimo medžiagų.

Mūsų produktai turi aukštą reputaciją vidaus rinka, daugiau nei 16 metų.Kai kurie iš mūsų ofsetinės spaudos dažai klientai yra McDonald(Kinija), Pizza Hut(Kinija), KFC(Kinija) ir Singapūras leidykla.Mes dabar taip pat parduoti Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Rytų Europoje, Pietryčių Azijoje, Afrikoje, Okeanijoje, Vidurio Rytuose.

Mūsų įmonė siekdama principas iš "išgyventi pagal kokybę ir sukurti prekės ženklo"kredito".Nuoširdžiai pasveikinti klientus namuose ir laivą į priekį.

Žymos: vario u vamzdžių 6 35, crv 2002 durų užraktas, crv 2007 m., priekinis žibintas, crv 2012 m. dienos šviesą, vario piniginės monetos, cruze pereiti pradėti, crv 2012 m. priekiniai žibintai, crv 2004 kuro siurblys, crv 2015 kingbeats.

Specifikacija

  • Tipas: Kasetės Drožlių
  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null
  • Suderinamos Prekės: Kita
  • Taikoma Įranga: Kita