10 ml Sniego Chrizantemų Akių Lašai Mažina Akių sausumas Raudonųjų Kraujo Medicinos Cleanning Akis Detox Priežiūros Lašai

w127147
Yra sandėlyje
€5.12 €6.40

10 ml Sniego Chrizantemų Akių Lašai Mažina Akių sausumas Raudonųjų Kraujo Medicinos Cleanning Akis Detox Priežiūros Lašai

Pastaba: Šis produktas neturi išorinės pakuotės ir Kinijos vadovą.Dėl išsamesnės informacijos, prašome peržiūrėti informacijos puslapį.

Produkto Vadovas

[Produkto pavadinimas] Xueju Akių Lašai

[Produkto aprašymas] Šis produktas yra sudarytas iš fiksuotojo įtaisas (plastikinė talpykla) ir gelio; gelis, sudarytas iš karbomeras, išgrynintas vanduo, polivinilo alkoholis, augalinis aliejus ir kt.Neturi ingredientų, kad daryti farmakologiniu, imunologiniu ar metabolinio poveikio

[Paskirtį] Jis naudojamas šaltas kompresas, fizioterapija, atleisti ar sumažinti akių nuovargį, ašaros, vėjo, sausumas, atšiaurių, skausmas ir niežulys.Naudojami tik uždaras minkštųjų audinių.

【Specifikacija Modelis】 10 ml/butelis

[Naudojimo būdas] išoriniam naudojimui; paimkite reikiamą kiekį šio produkto, ir taikyti jį į nemalonią vietą 2-3 kartus per dieną, vartojimo dažnumas gali būti atitinkamai koreguojamos.

[Wang Yi bylose] 1. Šis produktas negali atstoti vaistų;

2. Tiems, kurie yra alergiški šis produktas yra draudžiama, ir tiems, kurie turi alergija, yra draudžiami;

3. Tai yra draudžiama, kai ypatybės šio produkto keitimas;

4. Prašome laikykite jį vaikams nepasiekiamoje vietoje.

[Laikymo būdą] Užklijuoti, įdėti į vėdinama, švari, sausa vieta, ir uždrausti kontaktai su nuodingų ir kenksmingų medžiagų.

[Pagaminimo data] gruodžio 1 d., 2020 m.

[Laikymo] Dvejus metus

Žymos: lašas akis, detox pėdų masažas, vaistų tabletes, chrizantema gėlių, medicinos istrument, kraujo karoliai, detox foot, emt medicinos, dirbtinis chrizantema gėlių, vaistai, medicinos.

Specifikacija

  • NAME3: atsipalaiduoti masažas
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Name1: Medicinos Cleanning Akis Detox
  • Prekės Pavadinimas: NoEnName_Null
  • NAME4: Akių Sveikatos Priežiūros Produktų
  • Name2: Nuovargio Šalinimas

Artak0182
2021-01-21
5/5
It's bad that the instruction is in Chinese. I do not know what the tube is for