Naujas Modelis Huawei EG8141A5 GPON ONU ONT, SC UPC

w163422
Yra sandėlyje
€21.02

Naujas Modelis Huawei EG8141A5 GPON ONU ONT, SC UPC

Apžvalga:

Į EchoLife EG8141A5, optinis tinklo terminalų (ONT), yra high-end namų vartus "Huawei" FTTH solution.By naudojant GPON technologija, ultra-plačiajuosčio ryšio prieigos, teikiamos namų ir SOHO vartotojai.TheEG8141A5 suteikia 1* PUODAI uostus, 1*GE+3* FE auto-prisitaikymas Ethernet prievadų, ir 2.4 G Wi-Fi " prievadą.Į EG8141A5features aukštos kokybės ekspedijavimo galimybes, siekiant užtikrinti, puiki patirtis su ip telefonijos, Interneto ir HD vaizdo paslaugas.Todėl EG8141A5 suteikia puikų terminalo tirpalo ir ateitį orientuotų paslaugų remti galimybes FTTH diegimas.

Specifikacija:

"HUAWEI" GPON ont/onu terminalo HG8546M

Matmenys

Svoris

Apie 400g (įskaitant maitinimo adapteris)

Uosto 1GE+3FE +1*Telefono prievadas+Wifi

Vidutinis elektros energijos suvartojimas

8 W

Maitinimo Šaltinis

Adapteris input: 100-240 V AC, 50 - 60 Hz ; Adapteris output: 11 – 14 V DC, 2 A

Darbo aplinka

Temperatūra: 0°C~+40°C; Santykinis Drėgnumas: 5% – 95%

Žymos: vsol olt, onu xpon, ont, gpon onu, gpon ont, garbė, onu, "huawei" onu, UPC, ax3.

Specifikacija

  • Prekės Pavadinimas: Wowphoon
  • Suderinamas: "Huawei"
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • sąlyga: 100% originalus ir naujas huawei
  • Wifi: 2.4 G
  • Modelio Numeris: Nemokamas Pristatymas Huawei EG8141A5 GPON ONU ONT, SC UPC
  • Maitinimo Šaltinis: ES, JAV, UK, AU neprivaloma
  • Firmware: Anglų Firmware
  • Dydis: 155*175*35mm
  • Uostas: 1GE+3FE+1tel+1USB +wifi
  • Jungties Tipas: SC/UPC