Linksmų Kalėdų Pjovimo miršta - Naujas Mirti Pjovimo Ir Medinių Pelėsių,HT475 Tinka Bendra Mirti Pjovimo Mašinos Į Rinką.

w116016
Yra sandėlyje
€22.25 €29.66

Medinis pelėsių, tinka mirti pjovimo mašinos, paprastai naudojamos rinkos Visi pelėsiai plotis yra lygus arba mažesnis kaip 6 cm Gali sumažinti įvairių tipų medžiagų (pvz.: vizitinės kortelės, popieriaus, audinio, odos, magnetinio popieriaus ir kt.) Ji gali būti naudojama asmenų, šeimų ir įmonių, saugus ir patikimas Nemokamas pristatymas žada atvykti per 90 dienų (neįtrauktos kai kurios sritys), greitas pristatymas krovinių reikalauja pirkėjas derėtis su jav.Individualų pelėsių, reikia nuotraukų ir paveikslėlių dydžių.Taip pat galite pakeisti dydį ir formą, grafika parduotuvėje.Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu, mes susidoroti su jūsų klausimus per 12 val. darbo dienomis Mūsų darbo laikas yra 8 val. (19:00 MŪSŲ laiku) Dėkojame, kad lankotės mano parduotuvėje.

Žymos: didelis lankas pjovimo miršta, dėžutė medinė pjaustymo miršta, auskarai medinės pjaustymo miršta, medinės pjaustymo miršta "pasidaryk pats", šviesus pjovimo miršta, medinės tvoros pjovimo miršta, kampų pjovimo miršta, fustella medinės pjaustymo miršta, drugelis medinės pjaustymo miršta, medinių durų pjovimo miršta.

Specifikacija

  • Prekės Pavadinimas: katu
  • Modelio Tipas: Laiškas
  • Modelio Numeris: HT475
  • Kilmės: KN(Kilmės)