1Pair Namų Puošybai Amatų Milžinišką Robotą Šlepetės su Garsu - tai Robotas !

w84916
Yra sandėlyje
€25.96 €28.84

Milžinišką Robotą Šlepetės su Garsu PADARYTI ROBOTAS!

Kai mes buvome, turinti šiuos pagaminti, mes buvome tikri, bendrauti, kad jie turėjo būti trys-teisės aktų reikalavimų.Pirmasis prototipas atėjo tik du įstatymus.Tai buvo ne gana, bet mes visiškai nustatoma, kad sienos ir pakeisti vaikinas, kuris sėdėjo, kad kubo.Na, daugiau kaip mopped iki.Be kitų naujienų, mes nuomą!Juda.

Šių bootie stiliaus šlepetės padaryti jūsų kojos atrodo ir skamba kaip robotas.Vrrrrrr-clank.Vrrrrrr-clank.Žmonės yra garantuojama, kad apsisukti, kai įvedate kambarį.Ir jei jie neturi?Stomp per juos ir kelia grėsmę sutriuškinti savo miestą su savo Milžinišką Robotą Šlepetės.Negali jie pripažįsta vienas iš jų naujas robotas valdovų?Kvaili žmonės.

Tai yra vienas dydis tinka labiausiai suaugę žmonės.Interjero erdvė jūsų koja yra 8" pločio x 13" ilgai.Mes skirti juos, kad tilptų iki U. S. vyriški dydis 12 (Mot. 14), tačiau jie gali net tilptų šiek tiek didesni.Kaip jie dirba, kojų yra pagamintas apkabinti jūsų blauzdos, todėl, net jei jūsų pėda yra daug mažesnis nei vyrų dydis 12, jie turi pakabinti ant. (Ne vaikams.Bet suaugusieji.Mes įdėti mūsų mažiausio Prekybininkų Asistentas į porą, ir ji stomped aplink tik bauda.Ir skambėjo DIDŽIULIS.) Tai taip pat reiškia, kad jūsų blauzdos perimetras gali būti ribojantis veiksnys.Priemonė 10" virš liežuvių koją.Jei tai daugiau nei 15" aplink, tai tikriausiai nesiruošia tinka.Jei ten vietoje mažesnis ant savo kojų, kad tinka parametrus, jums gali būti suteikta galimybė išeiti su scrunching juos žemyn.Bet mes negalime pažadėti.

Produkto Specifikacijos Bootie stiliaus šlepetės padaryti jūsų kojos atrodo ir garso, kaip jūs esate robotas, A ThinkGeek kūrimo ir išskirtinis Vienas dydis tinka daug suaugusių žmonių Žingsnis-reaktyvusis vrrrrrr-clank triukšmo On/off jungiklis garso langas leidžia jums nukniaukti aplink kaip didelis-kojis ninja, kai aplinkybės, kvietimo ji Apačioje audinys padengtas no-slip taškų Medžiaga: 100% poliesteris Priežiūros Nurodymai: Pašalinkite bateriją, prieš skalbiant.Paviršių nuplaukite šaltu vandeniu tik.Baterijos: 4 AA (neįtraukta) - 2 kiekvieno šlepetė.Šlepetės neturi bluetooth, tiek šlepetės reikia turėti baterijas jiems, kad jie galėtų padaryti triukšmo.Patogiai telpa iki U. S. vyriški 12 (Mot. 14) Interjero pėdos dydis 13" ilgas x 8" wide Maksimali blauzdos perimetras: 15" (10" virš liežuvių koja)

Žymos: turėti butelį vandens, namų dekoro antikvariniai, transvestit, robotas žaislas, alaus bžūp žemėlapyje, skrynia, mapa mundy, kortelės robotas, milžinišką robotas žaislas, sneaker didelis šlepetės.

Specifikacija

  • Prekės KODAS: GIN-057
  • Prekės Pavadinimas: alaus bžūp žemėlapyje

Nice Jazgul
2021-02-08
2/5
Description a little rough, are not present institutions with the product
Joan 18 19
2020-10-31
5/5
Send fast! They seem to comply with the description. They are like in photo, one size but they are big enough for an adult. Since it's for a gift I have not tested if there is the noise
Fowler Gary68
2021-01-09
5/5
Good product arrived very fast, seller Fast shipping product